Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Aktuální info pro uchazeče o studium

DOCENDO DISCIMUS

 

Aktuální info pro uchazeče o studium

Milé uchazečky a uchazeči o studium,

protože se nám množí Vaše dotazy k dopadu současné epidemiologické situace na právě probíhající přijímací řízení, sepsali jsme odpovědi na nejčastější z nich a další plánujeme doplňovat. Proto neustále sledujte nejen tuto stránku, ale také naše sociální sítě, především Instagram, kde nás naleznete jako@uniobranybrno a také Facebook Univerzita obrany v Brně, kam sdílíme i některé aktuality k současné společenské situaci z celého armádního prostředí.


1. Do kdy si můžu podat přihlášku? Jak to bude s termíny pro doručení žádostí, úředně ověřených kopií a dalších dokumentů pro FVT a FVL?

Aktualizované důležité termíny ohledně přihlášek a přijímacího řízení najdete na těchto stránkách:

Fakulta vojenského leadershipu

Fakulta vojenských technologií - obory strojní a elektro

Fakulta vojenských technologií - Kybernetická bezpečnost


2. Jak to bude s přijímačkami?

Vzhledem k současné epidemiologické situaci budeme nuceni termíny přijímaček pravděpodobně přesunout na pozdější termíny. Přesné datum však není možné stanovit, jelikož vývoj situace se nedá prozatím předvídat. Opět platí: Sledujte tento web a naše sociální sítě!


3. Nabízíte nějakou náhradu za zrušené dvoudenní přípravné kurzy?

Náhradní termíny přípravných kurzů neplánujeme. Pro svoji lepší přípravu na přijímací zkoušky můžete využít příklady přijímacích testů z minulých let, které jsou k dispozici na stránkách každé fakulty:

Fakulta vojenských technologií a on-line Test studijních předpokladů z přípravných kurzů

Fakulta vojenského leadershipu a on-line Test studijních předpokladů z přípravných kurzů

Fakulta vojenského zdravotnictví


4. Můžu nějak natrénovat k přijímačkám angličtinu?

Ano. Kromě doporučené literatury a testů z minulých let zasíláme všem, kteří si podali přihlášku, přihlašovací údaje do kurzu angličtiny v rámci projektu Angličtina pro Armádu ČR. Zde po přihlášení najdete nejen procvičovací testy, ale také cvičný přijímací test, který měl být součástí dvoudenních přípravných kurzů.

Pozn. Přihlašovací údaje zasíláme cca do týdne ode dne podání přihlášky. Pokud vám přihlašovací údaje do této doby nedorazí, prosím ozvěte se na jdunaunob@unob.cz.


5. Jak zjistím, že platba za moji e-přihlášku dorazila v pořádku?

Zkontrolovat stav přijetí platby si můžete v systému e-přihláška po zadání přihlašovacích údajů. Prosíme však o trpělivost ohledně potvrzení o přijetí platby. Studijní skupiny fakult jsou také v omezeném provozu.


6. Nepodařilo se mi podat přihlášku na Zdravotnického záchranáře. Kde je problém?

Prozatím není možné podat si přihlášku ke studiu oboru Zdravotnický záchranář, jelikož prozatím nebyl akreditován. Zasedání akreditační komise, bylo vzhledem k současné situaci odloženo. Další informace Vám poskytneme v polovině dubna.


7. Jak je to nyní s prohlídkami ve vojenské nemocnici?

V současné době jsou prohlídky ve vojenských nemocnicích pro uchazeče o studium pozastaveny. Jakmile budou znovu probíhat, budeme Vás informovat prostřednictvím sociálních sítí a také na tomto webu. Po znovuzpřístupnění vojenských nemocnic pro uchazeče byste měli být také kontaktováni našimi kolegy z rekrutačních pracovišť a s nimi si dohodnete náhradní termín lékařské prohlídky. Pokud byste kontaktování nebyli, neváhejte se jim sami ozvat. 

Pozn. Jestliže nemáte kontakt na příslušné rekrutační pracoviště nebo středisko, můžete hledat na web stránce seznamu kontaktů.


8. Na koho a kde se mohu obracet s dalšími dotazy?

K dispozici Vám budeme především my z Oddělení Marketingu! Pokud na této stránce nenaleznete odpovědi na své otázky nebo budete chtít cokoli upřesnit, nebojte se nás kontaktovat. Vyberte si způsob, který Vám bude nejvíce vyhovovat:

a) Email: jdunaunob@unob.cz (KDYKOLI)

b) IG: Direct message (KDYKOLI)

c) Telefon: 720 077 248 (VŠEDNÍ DNY 7:00 – 16:00)


Za obsah stránky odpovídá Veronika Chlupová


   
© 2019 Univerzita obrany v Brně | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Jsme na Facebooku
  • Instagram
  • Webová alba Picasa
  • Tweetujeme
  • Tweetujeme