Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Aktuální info pro uchazeče o studium

DOCENDO DISCIMUS

 

Aktuální info pro uchazeče o studium

Milé uchazečky a uchazeči o studium, 

zde Vám budeme vkládat nečerstvější informace tykající se aktuálního přijímacího řízení. V textu se budou objevovat zkratky názvů fakult: Fakulta vojenského leadershipu (dále jen „FVL"), Fakulta vojenských technologií (dále jen „FVT"), Fakulta vojenského zdravotnictví (dále jen „FVZ").

Nezapomínejte sledovat „Informace pro uchazeče" u jednotlivých fakult, kde naleznete veškeré informace o studijních programech, podmínkách přijetí, důležitých termínech a další info v přehledných dlaždicích.


7) Jak to bude s přijímačkami za nepříznivé epidemiologické situace?

Předpokládáme, že vše proběhne již bez problémů, nicméně všichni uchazeči budou nejpozději 15 dnů přede dnem konání základního nebo doplňujícího kola přijímací zkoušky informování o případném konání náhradní přijímací zkoušky. Náhradní přijímací zkouška se bude skládat z on-line testu studijních předpokladů, on-line testu z anglického jazyka. Praktické ověření tělesné zdatnosti nebude obsahem náhradní přijímací zkoušky a bude realizováno v rámci rekrutačního procesu.

 

6) Do kdy si mohu podat přihlášku ke studiu? 

Přihlášky na FVL a FVT je možné si podávat do 31. 3. 2021, přihlášky na FVZ do 28. 2. 2021.

 

5) Budou se konat Dny otevřených dveří? 

Nejbližší Den otevřených dveří brněnských fakult (FVL a FVT), který je plánován na 14. 1. 2021 proběhne v on-line formě. Poslední den otevřených dveří těchto fakult se bude konat 4. 3. 2021 – o tom, v jaké formě proběhne, Vás budeme informovat. Jediný den otevřených dveří FVZ proběhl 5. 12. 2020 - na medailonek o FVZ se můžete podívat zde.

 

4) Najdu někde cvičné testy k přijímacím zkouškám? 

Vyzkoušejte si Test studijních předpokladů na FVT a Test studijních předpokladů na FVL.

Všem uchazečům, kteří si již podali přihlášku ke studiu zasíláme přihlašovací údaje do kurzu angličtiny a také tréninkový plán pro zvládnutí Testu fyzické zdatnosti. Pokud jste si již přihlášku podali a materiály Vám nepřišly, kontaktujte nás prostřednictvím jdunaunob@unob.cz.

 

3) Jaké jsou nyní otevřeny civilní studijní programy a co plánujete otevřít? 

V současné době je možné podat si elektronickou přihlášku do těchto civilních studijních programů:

Bezpečnost a obrana (FVL)

Kybernetická bezpečnost (FVT)

 

Připravujeme další studijní programy, které jsou nyní posuzovány akreditační komisí. O otevření e-přihlášky Vás budeme informovat. Studium však bude zahájeno již v akademickém roce 2021/2022.

Civilní bakalářské studium (FVT)

Magisterské navazující studium (FVT)

- Magisterské navazující studium Bezpečnost a obrana (FVL)

 

Zájemci o připravované studijní programy se mohou registrovat zde a po získání akreditace budou informováni o otevření e-přihlášky a podmínkách přijímacího řízení.

 

2) Nabízíte i kombinované studium? Pokud ano, jak je koncipováno? 

Ano nabízíme, ale pouze v bakalářském studijním programu Bezpečnost a obrana. Kombinované studium je nabízeno v civilní i vojenské formě. Výuka probíhá souběžně pro vojenské a civilní studenty. Novinkou v akademickém roce 2021/2022 je, že pro vojáky již nebude podmínkou, aby byli vysláni ke studiu. Harmonogram výuky bude pro příští akademický rok vypadat takto.

 

1) Na koho se mohu obracet s dalšími dotazy? 

Pokud na této stránce ani na stránce FAQ nenaleznete odpovědi na své otázky nebo budete chtít cokoli upřesnit, neváhejte a kontaktujte nás. Vyberte si způsob, který Vám bude nejvíce vyhovovat:

a) Emailjdunaunob@unob.cz

b) IG: Direct message

c) FB: Direct message

d) Telefon: 720 077 248 nebo 602 695 153 (PO-ČT 7:00 – 16:00, PÁ 7:00 – 13:30)


Za obsah stránky odpovídá Veronika Černá


   
© 2019 Univerzita obrany v Brně | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Jsme na Facebooku
  • Instagram
  • Webová alba Picasa
  • Tweetujeme
  • Tweetujeme