Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Sportovní den rektora na Univerzitě obrany

DOCENDO DISCIMUS

 

Sportovní den rektora na Univerzitě obrany

12.10.2012 • Dne 11. října 2012 se uskutečnil za příjemného slunného počasí Sportovní den rektora-velitele Univerzity obrany. Sportovní den byl zahájen v 7.30 hodin slavnostním nástupem všech účastníků na fotbalovém hřišti kasáren Jana Babáka. 

Přítomni byli vojenští a civilní studenti, vojenští a civilní zaměstnanci Univerzity obrany, zahraniční studenti z Vietnamu a v neposlední řadě organizátoři jednotlivých disciplín z Centra tělesné výchovy a sportu. Na úvod vystoupil rektor-velitel Univerzity obrany plukovník prof. Ing. Bohuslav Přikryl, Ph.D., který přítomné přivítal a popřál jim mnoho zdaru při zdolávání jednotlivých soutěžních i nesoutěžních disciplín.

Centrum tělesné výchovy a sportu připravilo pro soutěžící řadu atraktivních disciplín. Soutěžní – malá kopaná, squash, střelecká soutěž ve střelbě z pistole, tenis dvouhra, trenažér JAKUB, volejbal smíšených družstev; nesoutěžní – aerobic, bowling, in-line, spinning, turistika, vyjížďka na kanoích a jachting a přebory Univerzity obrany – badminton, florbal, nohejbal a veslařský trenažér – veslování 2km.

Účast na všech disciplínách byla skutečně ohromná, což vystihují zejména disciplíny malá kopaná, bowling, turistika, veslování 2km či střelecká soutěž, kde se nejlépe dařilo družstvu čet. Jaromíra Fryščáka. Své lezecké schopnosti v kategorii muži prokázali zejména studenti 1. ročníku navazujícího magisterského studia FVT a ve squashi zase studentky 1. ročníku navazujícího magisterského studia FEM. V každé disciplíně se obecně dařilo studentům různých ročníků i zaměstnancům Univerzity obrany.

Na závěr Sportovního dne vyhlásil PaedDr. Jan Migdau výsledky a předal společně s rektorem-velitelem a se zástupcem rektora plukovníkem gšt. Ing. Josefem Trojanem medaile a diplomy vítězům, nejlepším střelcům také poháry. Poté se se všemi přítomnými rozloučil rektor Univerzity obrany plukovník Přikryl vřelými slovy: „Jsem rád, že byla účast vás všech tak velká, že jste si všichni vybrali, co vás baví. Všichni, a zejména vítězové, předvedli skutečně znamenité výkony. Počasí nám dnes přálo a ve vašich tvářích pozoruji mnoho úsměvů, což mě také těší. Věřím, že si i ti, kteří se disciplín nezúčastnili, dostatečně odpočinuli, neboť budeme všichni potřebovat mnoho sil do dalšího období, které nás čeká.“ 

 

Ke stažení - výsledky Sportovního dne​

Fotogalerie:  Sportovní den rektora 11. 10. 2012​


Autor: Jiřina Polcrová​, foto: Pavel Pazdera, Eva Poláková, Zdeňka Dubová

​​Archív zpráv

2012

Leden

Únor

Březen

Duben

Květen

Červen

Červenec

Srpen

Září

Říjen

Listopad

Prosinec

 

2011

01 / 02 / 03 / 04 / 05 / 06

07 / 08 / 09 / 10 / 11 / 12

 

2010

01 / 02 / 03 / 04 / 05 / 06

07 / 08 / 09 / 10 / 11 / 12

 

2009

Zprávy 2009​​​

   
© 2019 Univerzita obrany v Brně | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Jsme na Facebooku
  • Instagram
  • Webová alba Picasa
  • Tweetujeme
  • Tweetujeme