Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Reprezentační ples Univerzity obrany se vydařil

DOCENDO DISCIMUS

 

Reprezentační ples Univerzity obrany se vydařil

V pátek 17. února 2012 se v OREA hotelu Voroněž uskutečnil VIII. reprezentační ples Univerzity obrany. Pozvání na ples přijalo mnoho čestných hostů z Parlamentu ČR, resortu Ministerstva obrany ČR, brněnských vysokých škol, partnerských občanských sdružení a spolupracujících firem a podniků. Převážnou část účastníků plesu tvořili příslušníci a zaměstnanci školy, a také studenti UO.

Dnešní životní tempo, požadavky a cíle nás nutí ke spěchu, žijeme stále ve shonu. Osmý reprezentační ples Univerzity obrany se stal příležitostí k zastavení se a v klidu a pohodě se nechat unášet příjemnou atmosférou a tanečním rytmem.

Po výrazovém scénickém tanci, který byl podbarven nádhernou písni „Přátelství na n-tou“ od Petra Nováka a který předvedli studenti z baletního dua JAMU, univerzitní ples zahájil rektor – velitel UO brigádní generál v záloze profesor Rudolf Urban, který přivítal domácí a přespolní účastníky plesu a také využil této příležitosti k předání svého pamětního řetězu předsedovi Akademického senátu UO a předsedkyni odborové organizace UO. Tohoto ocenění se plukovníkovi profesoru Jiřímu Kassovi a docentce Šárce Sobotkové dostalo za významnou pomoc při rozvoji Univerzity obrany.

Po této milé události již přišlo na řadu předtančení v provedení sličných dívek a elegantních chlapců z tanečního studia Starlet, a to polonéza. K tanci a poslechu v hlavním sále hrála vynikající hudební skupina Romantica, v restauraci prvního patra DJ Libor a ve foyer hotelu cimbálová muzika Jánošíček. Pomyslnou třešničkou na dortu hudebního programu bylo vystoupení zpěvačky Ilony Csákové, která zazpívala svoje osvědčené hity.

Vzácnými hosty na plesu byli předseda výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost Senátu Parlamentu ČR Ing. Jozef Regec, místopředseda výboru pro zdravotnictví a sociální politiku Senátu Parlamentu ČR prof. Miloš Janeček, ředitel Sekce personální – personální ředitel MO Ing. Vladimír Karaffa, ředitel Sekce logistiky MO brigádní generál Ing. Vladimír Halenka, prezident a výkonný ředitel Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR RNDr. Jiří Hynek apod. Plesu UO se zúčastnilo také třicet studentů Tereziánské vojenské akademie z Vídeňského Nového Města.

Moderátorka České televize Brno Petra Polzerová excelentně provázela účastníky plesu celým večerem. Reprezentačním plesem se nesla báječná atmosféra a dobrá nálada. Půlnoční slosování místenek o sponzorské prémie bylo dalším skvělým kamínkem do pestré programové mozaiky univerzitního plesu, na kterém se přes pět set lidí výtečně bavilo.


Fotogalerie:  VIII. reprezentační ples UO​Autor: Pavel Pazdera​​

Archív zpráv

2012

Leden

Únor

Březen

Duben

Květen

Červen

Červenec

Srpen

Září

Říjen

Listopad

Prosinec

 

2011

01 / 02 / 03 / 04 / 05 / 06

07 / 08 / 09 / 10 / 11 / 12

 

2010

01 / 02 / 03 / 04 / 05 / 06

07 / 08 / 09 / 10 / 11 / 12

 

2009

Zprávy 2009​​

   
© 2019 Univerzita obrany v Brně | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Jsme na Facebooku
  • Instagram
  • Webová alba Picasa
  • Tweetujeme
  • Tweetujeme