Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Workshop na téma „Vzdělávání v oblasti bezpečnosti“

DOCENDO DISCIMUS

 

Workshop na téma „Vzdělávání v oblasti bezpečnosti“

V rámci projektu operačního programu „Vzdělávání pro konkurenceschopnost“ nesoucího název „Vzdělávání pro bezpečnostní systém státu“ (CZ.1.07/2.2.00/15.0070) se na Univerzitě obrany uskutečnil dne 23. listopadu pracovní workshop na téma „Vzdělávání v oblasti bezpečnosti“.

Na pracovním workshopu vystoupili rektor – velitel Univerzity obrany prof. Rudolf Urban, proděkan Fakulty ekonomiky a managementu UO pplk. Pavel Foltin a další významní hosté z řad akademické sféry, veřejného ale i soukromého sektoru. Zvláštní hosté semináře byli kolegové ze Slovinska. Semináře se zúčastnilo 50 studentů a akademických pracovníků Univerzity obrany. 

Workshop se zabýval problematikou vzdělávání v oblasti bezpečnosti. Akcent byl položen na výměnu informací mezi akademickými pracovníky, studenty  a partnery z řad veřejného a soukromého sektoru včetně bezpečnostních služeb a ostatních stakeholders zainteresovaných v procesu bezpečnostního managementu. Záměrem organizátorů bylo, v návaznosti na snahu EU, podpořit aktivity směřující k zajištění udržitelného rozvoje společnosti v oblasti bezpečnosti. Paralelním záměrem bylo podpořit rozvoj výzkumu a vzdělávání v dané sféře. 

Cílem projektu Vzdělávání pro bezpečnostní systém státu je inovovat stávající systém vzdělávání a přípravy odborníků pro bezpečnostní systém státu prostřednictvím inovace studijního programu Ekonomika a management. Projekt je zaměřen na komplexní přístup ke vzdělávání pro zájemce orientující se na bezpečnostní problematiku, kteří současně představují hlavní cílovou skupinu projektu. Ambicí projektu je přispět k zobecňování zkušeností a poznatků získaných v průběhu realizace projektu tak, aby se problematika bezpečnosti vnímala jako celospolečenská zodpovědnost.


 

PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM 

 

A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY.  

 

 

 


Autor: Eduard Bakoš

​ ​​​

Archív zpráv

2012

Leden

Únor

Březen

Duben

Květen

Červen

Červenec

Srpen

Září

Říjen

Listopad

Prosinec

 

2011

01 / 02 / 03 / 04 / 05 / 06

07 / 08 / 09 / 10 / 11 / 12

 

2010

01 / 02 / 03 / 04 / 05 / 06

07 / 08 / 09 / 10 / 11 / 12

 

2009

Zprávy 2009​​

   
© 2021 Univerzita obrany | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Jsme na Facebooku
  • Instagram
  • Webová alba Picasa
  • Tweetujeme
  • Tweetujeme