Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Vzdělávání pro bezpečnostní systém státu

DOCENDO DISCIMUS

 

Vzdělávání pro bezpečnostní systém státu

V rámci operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, nesoucí název Vzdělávání pro bezpečnostní systém státu (CZ.1.07/2.2.00/15.0070), proběhlo dne 26. července 2011 na Univerzitě obrany další pracovní setkání s řešiteli projektu.

Setkání se uskutečnilo v dopoledních hodinách v Síni vědecké rady Univerzity obrany a za účasti vedení projektu rektora prof. Ing. Rudolfa Urbana, CSc. a manažera projektu podplukovníka Ing. Pavla Foltina, Ph.D. V první části proběhlo hodnocení stávající inovace studijních předmětů, byly vzneseny požadavky na doplnění a úpravu současné studijní dokumentace.

V další části jednání byl upřesněn harmonogram realizace projektu, se zaměřením na provázanost inovovaných studijních předmětů s profily absolventů studijního oboru Bezpečnostní management a jeho studijních modulů (Ochrana obyvatelstva, Bezpečnostní služby a Kybernetická bezpečnost). Důraz byl opět položen na kvalitu inovovaných předmětů a precizaci výstupních odborných znalostí, odborných dovedností a obecných způsobilostí absolventů studijního oboru a jeho jednotlivých studijních cest. Ve druhé části jednání byla diskutována problematika zpracování studijních opor pro podporu výuky.

Cílem projektu je inovovat stávající systém vzdělávání a přípravy odborníků pro bezpečnostní systém státu prostřednictvím inovace studijního programu Ekonomika a management. Projekt je zaměřen na komplexní přístup ke vzdělávání pro zájemce orientující se na bezpečnostní problematiku, kteří současně představují hlavní cílovou skupinu projektu. Ambicí projektu je přispět k zobecňování zkušeností a poznatků získaných v průběhu realizace projektu tak, aby se problematika bezpečnosti vnímala jako celospolečenská zodpovědnost.PROJEKT JE SPOLUFINANCOVÁN EVROPSKÝM SOCIÁLNÍM FONDEM 

A STÁTNÍM ROZPOČTEM ČESKÉ REPUBLIKY. 

 

 


Autor: Eduard Bakoš, foto: Pavel Pazdera​

Archív zpráv

2012

Leden

Únor

Březen

Duben

Květen

Červen

Červenec

Srpen

Září

Říjen

Listopad

Prosinec

 

2011

01 / 02 / 03 / 04 / 05 / 06

07 / 08 / 09 / 10 / 11 / 12

 

2010

01 / 02 / 03 / 04 / 05 / 06

07 / 08 / 09 / 10 / 11 / 12

 

2009

Zprávy 2009​​

   
© 2021 Univerzita obrany | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Jsme na Facebooku
  • Instagram
  • Webová alba Picasa
  • Tweetujeme
  • Tweetujeme