Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Dobrovského 27

DOCENDO DISCIMUS

 

Dobrovského 27

Internát Dobrovského 27/B a 27/C

622 10 BRNO

GPS: 49°13'7.262"N, 16°35'28.847"E

 


 

Možnos​ti dopravy 

 


PŘÍJEZD K OBJEKTŮM DOBROVSKÉHO 27

 

Doprava od hlavního nádraží ČD

Z hlavního nádraží tramvají městské hromadné dopravy číslo 4, směr Náměstí Míru. Na zastávce Česká přestoupíte na trolejbus číslo 32 ve směru Královo Pole, Srbská. Vystoupíte na zastávce Charvatská (cca 18 minut jízdy). Poté přejdete ulici Chodská a pokračujete nahoru po ulici Dobrovského. Vchod do objektu je po 200 m vlevo. 

Doprava od Centrálního autobusového nádraží „Zvonařka“

Tramvají městské hromadné dopravy číslo 12 (směr Technologický park). Na zastávce Česká přestoupíte na trolejbus číslo 32 ve směru Královo Pole, Srbská. Vystoupíte na zastávce Charvatská (cca 18 minut jízdy). Poté přejdete ulici Chodská a pokračujete nahoru po ulici Dobrovského. Vchod do objektu je po 200 m vlevo.

Doprava od autobusového nádraží „Grand“

Konečné stanice některých expresních autobusových linek jsou na autobusovém nádraží naproti hotelu Grand (vedle hlavního nádraží ČD). Stačí jen přejít na zastávky tramvajových linek u hlavního nádraží a nastoupit do tramvaje číslo 4, směr Náměstí Míru. Na zastávce Česká přestoupíte na trolejbus číslo 32 ve směru Královo Pole, Srbská. Vystoupíte na zastávce Charvatská (cca 18 minut jízdy). Poté přejdete ulici Chodská a pokračujete nahoru po ulici Dobrovského. Vchod do objektu je po 200 m vlevo.​


Za obsah stránky odpovídá Marek Žižlavský
   
© 2019 Univerzita obrany v Brně | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Jsme na Facebooku
  • Instagram
  • Webová alba Picasa
  • Tweetujeme
  • Tweetujeme