Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Adresa a umístění školy

DOCENDO DISCIMUS

 

Adresa a umístění školy

Poštovní adresa školy: 

Univerzita obrany

Kounicova 65

662 10 Brno​


Umístění školy:

Univerzita obrany je dislokována do tří měst, ve kterých sídlí její fakulty a ústav.

 

 

 

 

Brno

Rektorát Univerzity obrany
Fakulta vojenského leadershipu
Fakulta vojenských technologií
Centrum tělesné výchovy a sportu
Centrum jazykového vzdělávání
Centrum bezpečnostních a vojenskostrategických studií

Další budovy a areály


Hradec Králové

Fakulta vojenského zdravotnictví

Vyškov

Ústav ochrany proti zbraním hromadného ničeníMožnosti dopravy 


PŘÍJEZD K OBJEKTŮM KOUNICOVA 65, 44
Doprava od hlavního nádraží ČD a Centrálního autobusového nádraží „Zvonařka“
tramvají městské hromadné dopravy číslo 12, směr Technologický park. Vystoupíte na zastávce Nerudova (cca 11 (ze Zvonařky 15) minut jízdy). Pokračujete po ulice Nerudova směrem dolů, přejdete přes přechod pro chodce směrem vlevo. Vchod do objektu Kounicova 65 (rohlík) je po 100 m vlevo, vchod do objektu Kounicova 44 (soudní) je naproti přes silnici. 
Doprava od autobusového nádraží „Grand“
Konečné stanice některých expresních autobusových linek jsou na autobusovém nádraží naproti hotelu Grand (vedle hlavního nádraží ČD). Stačí jen přejít na zastávky tramvajových linek u hlavního nádraží a nastoupit do tramvaje číslo 12, směr Technologický park. Vystoupíte na zastávce Nerudova (cca 11 minut jízdy). Pokračujete po ulice Nerudova směrem dolů, přejdete přes přechod pro chodce směrem vlevo. Vchod do objektu Kounicova 65 (rohlík) je po 100 m vlevo, vchod do objektu Kounicova 44 (soudní) je naproti přes silnici.  PŘÍJEZD K OBJEKTU KASÁREN ŠUMAVSKÁ
Doprava od hlavního nádraží ČD
Z hlavního nádraží tramvají městské hromadné dopravy číslo 1, směr Řečkovice. Vystoupíte na zastávce Šumavská(cca 12 minut jízdy). Poté se vrátíte asi 40 m zpět a dáte se vpravo na ulici Šumavská. Vchod do kasáren je po 60 m vpravo. 
Doprava od Centrálního autobusového nádraží „Zvonařka“
Tramvají městské hromadné dopravy číslo 12 (směr Technologický park). Vystoupíte na zastávce Klusáčkova (cca 15 minut jízdy). Poté se vrátíte asi 60 m  zpět a dáte se vlevo na ulici Šumavská. Pěšky sejdete ulicí Šumavská, kde po asi 200 m je vchod do kasáren na levé straně ulice.
Doprava od autobusového nádraží „Grand“
Konečné stanice některých expresních autobusových linek jsou na autobusovém nádraží naproti hotelu Grand (vedle hlavního nádraží ČD). Stačí jen přejít na zastávky tramvajových linek u hlavního nádraží a nastoupit do tramvaječíslo 1, směr Řečkovice. Vystoupíte na zastávce Šumavská (cca 12 minut jízdy). Poté se vrátíte asi 40 m zpět a dáte se vpravo na ulici Šumavská. Vchod do kasáren je po 60 m vpravo.  
PŘÍJEZD K OBJEKTU TUČKOVA 23
Doprava od hlavního nádraží ČD
Z hlavního nádraží tramvají městské hromadné dopravy číslo 4, směr Náměstí Míru. Na zastávce Česká přestoupíte na trolejbus číslo 32 ve směru Královo Pole, Srbská. Vystoupíte na zastávce Zahradníkova (cca 13 minut jízdy). Poté se vrátíte asi 100 m zpět a dáte se vpravo na ulici Tučkova. Vchod do objektu je po 80 m vlevo. 
Doprava od Centrálního autobusového nádraží „Zvonařka“
Tramvají městské hromadné dopravy číslo 12 (směr Technologický park). Na zastávce Česká přestoupíte na trolejbus číslo 32 ve směru Královo Pole, Srbská. Vystoupíte na zastávce Zahradníkova (cca 19 minut jízdy). Poté se vrátíte asi 100 m zpět a dáte se vpravo na ulici Tučkova. Vchod do objektu je po 80 m vlevo. 
Doprava od autobusového nádraží „Grand“
Konečné stanice některých expresních autobusových linek jsou na autobusovém nádraží naproti hotelu Grand (vedle hlavního nádraží ČD). Stačí jen přejít na zastávky tramvajových linek u hlavního nádraží a nastoupit do tramvaje číslo 4, směr Náměstí Míru. Na zastávce Česká přestoupíte na trolejbus číslo 32 ve směru Královo Pole, Srbská. Vystoupíte na zastávce Zahradníkova (cca 13 minut jízdy). Poté se vrátíte asi 100 m zpět a dáte se vpravo na ulici Tučkova. Vchod do objektu je po 80 m vlevo. 
PŘÍJEZD K OBJEKTŮM DOBROVSKÉHO 27
Doprava od hlavního nádraží ČD
Z hlavního nádraží tramvají městské hromadné dopravy číslo 4, směr Náměstí Míru. Na zastávce Česká přestoupíte na trolejbus číslo 32 ve směru Královo Pole, Srbská. Vystoupíte na zastávce Charvatská (cca 18 minut jízdy). Poté přejdete ulici Chodská a pokračujete nahoru po ulici Dobrovského. Vchod do objektu je po 200 m vlevo. 
Doprava od Centrálního autobusového nádraží „Zvonařka“
Tramvají městské hromadné dopravy číslo 12 (směr Technologický park). Na zastávce Česká přestoupíte na trolejbus číslo 32 ve směru Královo Pole, Srbská. Vystoupíte na zastávce Charvatská (cca 18 minut jízdy). Poté přejdete ulici Chodská a pokračujete nahoru po ulici Dobrovského. Vchod do objektu je po 200 m vlevo.
Doprava od autobusového nádraží „Grand“
Konečné stanice některých expresních autobusových linek jsou na autobusovém nádraží naproti hotelu Grand (vedle hlavního nádraží ČD). Stačí jen přejít na zastávky tramvajových linek u hlavního nádraží a nastoupit do tramvaje číslo 4, směr Náměstí Míru. Na zastávce Česká přestoupíte na trolejbus číslo 32 ve směru Královo Pole, Srbská. Vystoupíte na zastávce Charvatská (cca 18 minut jízdy). Poté přejdete ulici Chodská a pokračujete nahoru po ulici Dobrovského. Vchod do objektu je po 200 m vlevo.​
PŘÍJEZD K OBJEKTŮM TŘEBEŠSKÁ 1575, HRADEC KRÁLOVÉ

Doprava od Terminálu hromadné dopravy přes Hlavní nádraží ČD do zastávky Fakultní nemocnice B
Z Terminálu hromadné dopravy (první zastávka) přes Hlavní nádraží ČD (druhá zastávka) pojedete autobusem číslo 24 nebo 9 do zastávky s názvem Fakultní nemocnice B (druhá zastávka u Fakultní nemocnice, vpravo za křižovatkou, cca 10 minut).  Po vystoupení se dáte doleva, přejdete odbočku hlavního vjezdu do Fakultní nemocnice a dále po panelovém chodníku podél silnice až na jeho konec (cca 600 m). Po pravé straně máte nejprve areál Fakultní nemocnice a na konci budovu  FVZ UO, ke které zahnete.
Doprava od Terminálu hromadné dopravy přes Hlavní nádraží ČD do zastávky Heyrovského
Další možností je trolejbus číslo 1, kterým pojedete z Terminálu hromadné dopravy přes Hlavní nádraží do zastávky Heyrovského (cca 10 minut).  Po vystoupení se vrátíte 50 m zpět na křižovatku, kde na stejné straně přejdete na druhou stranu a dáte se doleva. Poté pořád rovně, přejdete odbočku hlavního vjezdu do Fakultní nemocnice a dále po panelovém chodníku podél silnice až na jeho konec (cca 600 m). Po pravé straně máte nejprve areál Fakultní nemocnice a na konci budovu  FVZ UO, ke které zahnete.

 

Za obsah stránky odpovídá Marek Žižlavský
   
© 2019 Univerzita obrany v Brně | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Jsme na Facebooku
  • Instagram
  • Webová alba Picasa
  • Tweetujeme
  • Tweetujeme