Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Průvodce studenta prvního ročníku

DOCENDO DISCIMUS

 

Průvodce studenta prvního ročníku

V. Volný čas studentů​​​​​​​

​21. Jaké mám možnosti studentských slev?

 

Možnosti různých slev jsou stejné jako na jiných vysokých školách. Studenti prezenční formy civilního studia Univerzity obrany mohou požádat o vydání ISIC průkazu.

Průkaz přináší svému držiteli mnoho slev a výhod v oblasti denního života (nakupování, kina, divadla, restaurace, sportoviště) a cestování (levné letenky, jízdenky, ubytování, vstupné do památek). Kromě toho nově i sezónní slevy – v zimě slevy v lyžařských areálech v ČR a SR, v létě slevy na hudebních a filmových festivalech, v oblasti vodáckého sportu, cyklistiky atd. Plná platnost ISIC průkazu je 16 měsíců, vždy od září do prosince následujícího kalendářního roku. O průkaz je možno zažádat kdykoliv v tomto období. Aktuální slevy a další informace o ISIC průkazech najdete na webových stránkách ISIC.

Dále mají civilní studenti nárok na slevu v městské hromadné dopravě a u Českých drah. Univerzita obrany pro civilní studenty zprovoznila službu elektronické ověření statusu studenta pro Dopravní podnik města Brna (DPMB). K ověření se stačí přihlásit k portálu „Brno iD" na adrese www.brnoid.cz a v sekci „Můj účet" provést ověření pomocí univerzitního čísla osoby UČO. 

Bližší informace naleznete na: https://dpmb.cz/cs/informace-pro-studenty

Městskou hromadnou dopravu v Brně zajišťuje Dopravní podnik města Brna a Integrovaný dopravní systém Jihomoravského kraje se sítí tramvají, trolejbusů, vlaků a autobusů. Do MHD je zahrnuta i lodní doprava na Brněnské přehradě. Vše potřebné k dopravě, včetně prodejních míst a ověřování slev, naleznete na stránkách dopravního podniku a integrovaného dopravního systému.

Za obsah stránky odpovídá Veronika Černá

   
© 2021 Univerzita obrany | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Jsme na Facebooku
  • Instagram
  • Webová alba Picasa
  • Tweetujeme
  • Tweetujeme