Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Zabezpečení studentů civilního studia - ​Univerzitní intranet

DOCENDO DISCIMUS

 

Zabezpečení studentů civilního studia - ​Univerzitní intranet

 

Univerzitní intranet

Univerzitní intranet je jádrem elektronické části informačního systému Univerzity obrany. Pro studenty se zde zveřejňují: rozvrhy hodin pro studijní skupiny, studijní materiály od učitelů, sdělení a informace pro studenty od studijních skupin fakult. Studenti zde najdou odkazy na veškeré informační zdroje. Na intranetu najdou i  informace k efektivnímu využívání služební pošty a další návody, mimo jiné i pro přístup na intranet z vnitřní akademické sítě a WiFi připojení či správné nastavení prohlížeče pro spřístup na intranet z vnitřní akademické sítě, včetně instalace bezpečnostního certifikátu.

Součástí intranetu jsou i aplikace, které, mimo jiné, umožňují studentům se přihlásovat ke zkoušce, zkontrolovat zápis klasifikace zkoušejícím po absolvování zkoušky, zkontrolovat si počty získaných kreditů. 

Intranet nabízí široké možnosti týmové spolupráce. Řada studentů je zapojena do výzkumné a vývojové činnosti  a právě týmové weby na intranetu poskytují nezbytnou informační podporu výzkumným a vývojovým týmům.  


Odkazy na hlavní informační zdroje související s využíváním intranetu:

Za obsah stránky odpovídá Eva Vlachová
   
© 2021 Univerzita obrany | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Jsme na Facebooku
  • Instagram
  • Webová alba Picasa
  • Tweetujeme
  • Tweetujeme