Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Den otevřených dveří FVZ

DOCENDO DISCIMUS

 

Den otevřených dveří FVZ

Den otevřených dveří Fakulty vojenského zdravotnictví se bude konat

  • 5. prosince 2020 (sobota)

Den otevřených dveří je určen všem zájemcům o studijní obory vojenský lékař, vojenský zubař, vojenský farmaceut a zdravotnický záchranář, které Fakulta vojenského zdravotnictví Univerzity obrany v Hradci Králové nabízí v akademickém roce 2020/2021. Elektronickou přihlášku je možné podat i přímo na Dni otevřených dveří ve spolupráci se zástupci Studijní skupiny FVZ UO.

 

1. MÍSTO KONÁNÍ A ORGANIZACE DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Den otevřených dveří proběhne od 9.00 hodin v budově Nového areálu FVZ UO, Třebešská 1575, Hradec Králové (za Fakultní nemocnicí HK).

Úvodní přednášky o možnostech studia na Fakultě vojenského zdravotnictví UO začínají v 9.00 a 13.00 hodin ve velkokapacitní posluchárně č. 6 v hlavní budově fakulty. Následovat bude beseda s představiteli a studenty fakulty a zástupci Lékařské fakulty a Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy. Uchazeči o studium si mohou hned na místě podat přihlášku ke studiu a s příslušníky Rekrutačního pracoviště AČR zahájit úkony nutné k povolání do služebního poměru vojáka z povolání. Ve stejném dni probíhá i Den otevřených dveří Lékařské fakulty a Farmaceutické fakulty Univerzity Karlovy, na které si uchazeči o studium v magisterských studijních programech Fakulty vojenského zdravotnictví Univerzity obrany musí také podat přihlášku.

 

2. NABÍDKA PRO UCHAZEČE O STUDIUM 

Uchazeči o studium, kteří se v průběhu Dne otevřených dveří rozhodnou podat přihlášku ke studiu na Univerzitě obrany, mohou využít na místě pomoci profesního poradce z rekrutačních středisek AČR. 

Doporučený postup:  

  1. Uchazeči si vyplní elektronickou verzi přihlášky ke studiu.
  2. Uchazečům bude k dispozici pracovník studijní skupiny příslušné fakulty, který poradí a pomůže s vyplněním přihlášky.
  3. Profesní poradce z rekrutačního střediska zahájí s uchazečem úkony nutné k povolání do služebního poměru vojáka z povolání. 

 

Výhody:  

  1. Uchazeči ušetří jednu cestu do rekrutačního střediska (Praha, Brno) nebo na rekrutační pracoviště (Liberec, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Plzeň, Hradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Olomouc, Jihlava, Ostrava, Zlín).

 

3. PŘÍJEZD K FAKULTĚ VOJENSKÉHO ZDRAVOTNICTVÍ 

Motorizovaní návštěvníci

Motorizovaní návštěvníci mohou zaparkovat na velkém parkovišti vedle Nového areálu FVZ – Třebešská 1575 (za Fakultní nemocnicí HK). 

Doprava MHD

Z autobusového (Terminál HD) nebo hlavního vlakového nádraží linkou (autobus) číslo 9 a 24 na zastávku Fakultní nemocnice B (druhá zastávka za řekou), potom pěšky po chodníku ve směru odjíždějícího autobusu. Fakultu vojenského zdravotnictví tvoří dvě prosklené modré budovy po pravé straně za areálem Fakultní nemocnice HK. Zastávky autobusových linek od autobusového nádraží: Terminál HD -  Hlavní nádraží - Obchodní dům Tesco - Střelnice - Lipky - Labská kotlina Obří akvárium - Fakultní nemocnice - Fakultní nemocnice B (za křižovatkou). Před nástupem do vozu je nutné si zakoupit jízdenku MHD (v novinových stáncích nebo v prodejních automatech na zastávce) a po nástupu do vozu ji neprodleně označit ve značkovači.

Orientační mapka

 


Za obsah stránky odpovídá Lenka Dvořáková

   
© 2019 Univerzita obrany v Brně | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Jsme na Facebooku
  • Instagram
  • Webová alba Picasa
  • Tweetujeme
  • Tweetujeme