Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu
Den otevřených dveří FVZ

DOCENDO DISCIMUS

 

Den otevřených dveří FVZ

Dny otevřených dveří pro zájemce o studium na Fakultě vojenského zdravotnictví UO v Hradci Králové se uskuteční:

Původně plánovaný termín 5. prosince 2019 musí být z technických důvodů ZRUŠEN. Omlouváme se za případně způsobené potíže.


11. ledna 2020

Dny otevřených dveří jsou určeny všem zájemcům o studijní obory Vojenské všeobecné lékařství, Vojenské zubní lékařství, Vojenská farmacie a Zdravotnický záchranář, které Fakulta vojenského zdravotnictví Univerzity obrany v Hradci Králové nabízí v akademickém roce 2020/2021. Elektronickou přihlášku je možné podat i přímo na Dni otevřených dveří ve spolupráci se zástupci Studijní skupiny FVZ UO. 


1. MÍSTO KONÁNÍ A ORGANIZACE DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

Dny otevřených dveří proběhnou v budově Nového areálu FVZ UO, Třebešská 1575, Hradec Králové (za Fakultní nemocnicí HK) na učebně číslo VI. 

Představitelé vedení fakulty zde podají všem zájemcům o studium informace o fakultě, otevíraných studijních programech a oborech a průběhu přijímacích zkoušek. Společně s pracovníky jednotlivých kateder a zástupci současných studentů zodpoví otázky z řad uchazečů o studium.


2. NABÍDKA PRO UCHAZEČE O STUDIUM 

Uchazeči o studium, kteří se v průběhu Dne otevřených dveří rozhodnou podat přihlášku ke studiu na Univerzitě obrany, mohou využít na místě pomoci profesního poradce z rekrutačních středisek AČR. 

 

Doporučený postup:  

  1. Uchazeči si vyplní elektronickou verzi přihlášky ke studiu.
  2. Uchazečům bude k dispozici pracovník studijní skupiny příslušné fakulty, který poradí a pomůže s vyplněním přihlášky.
  3. Profesní poradce z rekrutačního střediska zahájí s uchazečem úkony nutné k povolání do služebního poměru vojáka z povolání. 
 

Výhody:  

  1. Uchazeči ušetří jednu cestu do rekrutačního střediska (Praha, Brno) nebo na rekrutační pracoviště (Liberec, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, PlzeňHradec Králové, Pardubice, České Budějovice, Olomouc, Jihlava, Ostrava, Zlín).

 

3. PŘÍJEZD K FAKULTĚ VOJENSKÉHO ZDRAVOTNICTVÍ 

Motorizovaní návštěvníci

Motorizovaní návštěvníci mohou zaparkovat na velkém parkovišti vedle Nového areálu FVZ – Třebešská 1575 (za Fakultní nemocnicí HK). 

Doprava MHD

Z autobusového (Terminál HD) nebo hlavního vlakového nádraží linkou (autobus) číslo 9 a 24 na zastávku Fakultní nemocnice B (druhá zastávka za řekou), potom pěšky po chodníku ve směru odjíždějícího autobusu. Fakultu vojenského zdravotnictví tvoří dvě prosklené modré budovy po pravé straně za areálem Fakultní nemocnice HK. Zastávky autobusových linek od autobusového nádraží: Terminál HD -  Hlavní nádraží - Obchodní dům Tesco - Střelnice - Lipky - Labská kotlina Obří akvárium - Fakultní nemocnice - Fakultní nemocnice B (za křižovatkou). Před nástupem do vozu je nutné si zakoupit jízdenku MHD (v novinových stáncích nebo v prodejních automatech na zastávce) a po nástupu do vozu ji neprodleně označit ve značkovači.​

Orientační mapka​​

Za obsah stránky odpovídá Pavel Pazdera
   
© 2019 Univerzita obrany v Brně | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Jsme na Facebooku
  • Instagram
  • Webová alba Picasa
  • Tweetujeme
  • Tweetujeme