Aktuality

Armádní mistrovství v letních sportech skončilo

Ve čtvrtek 16. září 2010 skončilo na Univerzitě obrany v Brně Mistrovství Armády České republiky v letních sportovních hrách. Zúčastnilo se ho 450 závodníků − vojáků z povolání i civilních zaměstnanců z resortu obrany. Soutěžilo se v jedenácti disciplínách a o hladký průběh mistrovství se staralo přes čtyřicet organizátorů z Univerzity obrany. Vítězové jednotlivých disciplín získali titul přeborníka AČR pro rok 2010.Letní sportovní hry v plném proudu

Úterý 14. září 2010 bylo prvním soutěžním dnem Mistrovství Armády České republiky v letních sportovních hrách probíhajících na Univerzitě obrany. Své síly si do Brna přišlo změřit na 450 závodníků v jedenácti disciplínách. Soutěží jak vojáci z povolání, tak i civilní zaměstnanci z resortu obrany. O hladký průběh mistrovství se starají čtyři desítky organizátorů z Univerzity obrany.
Armádní mistrovství v letních sportech odstartovalo v Brně

V pondělí 13. září 2010 bylo slavnostním nástupem zahájeno pětidenní Mistrovství Armády České republiky - letní sportovní hry v brněnských kasárnách Univerzity obrany na Šumavské ulici. Kromě přihlášených sportovců se ho zúčastnili ředitel sekce personální - personální ředitel MO Ing. Vladimír Karaffa, CSc., ředitel odboru vzdušných sil sekce rozvoje druhů sil - operační sekce MO plukovník gšt. Ing. Josef Slavík a další představitelé resortu obrany.