Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

Fakulta vojenského zdravotnictví
Univerzita obrany v Brně

Úvodní stránka Fakulty vojenského zdravotnictví

Branný závod 2019

21. 5. 2019

• V sobotu 4. května se uskutečnil již 14. ročník Branného závodu pod taktovkou Unie studentů a přátel Fakulty vojenského zdravotnictví Univerzity obrany v Brně. Organizátoři akce se sešli na Náměstí osvoboditelů již v pátek, aby pro závodníky a diváky připravili příjemné zázemí a stanové městečko.
Více...

Konference Libavá

9. 4. 2019

• Ve dnech 26. až 28. března se již tradičně v prostorech PDA Libavá konala 19. konference Vojenské zdravotnické služby. Konference byla zaštítěna ředitelem Odboru vojenské zdravotnické služby plk. gšt. RNDr. Hynkem Schvachem, Ph.D., ředitelem Agentury vojenského zdravotnictví gen. MUDr. Zoltánem Bubeníkem a děkanem fakulty vojenského zdravotnictví Univerzity obrany, prof. MUDr. Pavlem Boštíkem Ph.D. Na akci se rovněž podílely Vojenská nemocnice Olomouc, Česká lékařská komora, Spolek vysokoškolsky vzdělaných sester a Česká asociace sester.
Více...

Zahraniční stáže našich studentů součástí programu přednášek hradeckého systému veřejných knihoven

8. 4. 2019

• V posledních letech nabývají cestovatelské přednášky a vyprávění o vzdálených zemích, památkách, životě jejich obyvatel v Hradci Králové na popularitě. Do tohoto programu během celého roku přispívá svým programem také novohradecká knihovna. Několikrát do roka se zde scházejí lidé z blízkého okolí a cestují spolu s přednášejícími formou nejen statických obrázků, ale často i videoprodukcí.
Více...

Sobotní přednáškové dopoledne s děkanem Fakulty vojenského zdravotnictví Univerzity obrany

8. 4. 2019

• V sobotu 30. března proběhla v Dolní Dobrouči v areálu firmy Contipro přednáška z cyklu programu Fybich. Cyklus tří hodinových přednášek s tématy z biologie, chemie a fyziky je určen zejména pro studenty středních škol, ale tentokráte se účastnilo i několik dospělých. Děkan fakulty, prof. MUDr. Pavel Boštík, PhD., hovořil na téma "Viry kolem nás" a neopomenul v krátkosti seznámit auditorium i se studiem na fakultě.
Více...

Studentský pochod za Jana Palacha

31. 1. 2019

• 25. ledna se studenti Fakulty vojenského zdravotnictví Univerzity obrany zúčastnili rekonstrukce pietního pochodu za Jana Palacha, který se původně konal stejného dne právě před padesáti lety, tedy v roce 1969. Budoucí vojenští zdravotníci pochod zorganizovali společně se studenty Lékařské fakulty UK a Farmaceutické fakulty UK na popud Univerzity Hradec Králové.
Více...
   
© 2019 Univerzita obrany v Brně | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Tweetujeme
  • Jsme na Facebooku
  • Webová alba Picasa
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube