Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

Fakulta vojenských technologií
Univerzita obrany

Specializace Letecká technika - draky a motory

DOCENDO DISCIMUS

 

Specializace Letecká technika - draky a motory

Co se naučíte?

Letecká technika – draky a motory je specializací založenou na strojním základu. Předmětem studia je seznámení s konstrukcí moderní letecké techniky především v oblasti draků letadel, leteckých motorů, ale též v oblasti aerodynamiky a mechaniky letu. Podstatná část přípravy je zaměřena na získání základních poznatků z oblasti provozu a oprav vojenské letecké techniky. Kromě toho získáte nezbytný základ znalostí v oblasti organizace a řízení inženýrské letecké služby.


Uplatnění absolventů

Po absolvování této specializace najdete uplatnění zpravidla jako důstojník inženýrské letecké služby na leteckých základnách vzdušných sil (Čáslav, Náměšť nad Oslavou a Praha-Kbely) se zaměřením na draky a motory vojenských letadel.


Studium z pohledu studenta

Zeptali jsme se Jiřího – studenta specializace Letecká technika – draky a motory na pár otázek, aby Vám svoji specializaci přiblížil.


Chcete vidět fotky?


A co videa?

Připravujeme.


Co o nás píšou?

Připravujeme.


Chcete se dovědět víc?

Pokud se chcete dozvědět více o této specializaci, podívejte se na stránky katedry K-206 nebo kontaktujte konzultanta tohoto studijního programu: 

Ing. Václav Tříska, Ph.D.

tel.: 973 445 207

E-mail: vaclav.triska@unob.cz

 

Pokud se chcete zeptat na obecné informace o přijímacím řízení nebo máte dotazy k e-přihlášce, termínům atp. ozvěte se nám prostřednictvím jdunaunob@unob.cz.
Za obsah stránky odpovídá Veronika Černá


   
© 2021 Univerzita obrany | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Jsme na Facebooku
  • Instagram
  • Webová alba Picasa
  • Tweetujeme
  • Tweetujeme