Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

Fakulta vojenských technologií
Univerzita obrany

"NAD NÁMI JEN ČISTÉ NEBE"

DOCENDO DISCIMUS

 

Katedra protivzdušné obrany

"NAD NÁMI JEN ČISTÉ NEBE"


Kdo jsme a co děláme?

Jsme Katedra protivzdušné obrany, jsme součást Fakulty vojenských technologií Univerzity obrany v Brně a naším hlavním úkolem je příprava specialistů vojsk protivzdušné obrany.
Co se u nás naučíš?

Jednoduše vše, co je potřeba k tomu, aby z tebe byl důstojník - specialista protivzdušné obrany. Naučíme tě raketové systémy, systémy velení a řízení, kromě toho i taktiku, operační použití a spoustu dalšího.


Jak k nám? 

Pokud si pokládáš tuto otázku, je to jen dobře. Veškeré informace najdeš na stránkách Univerzity obrany, případně Fakulty vojenských technologií.
Něco navíc, co jinde nemají :-)

Jako student budeš mít například možnost se zúčastnit mezinárodních cvičení a raketových střeleb a to nejen u nás, ale i v zahraničí. Absolvuješ i odborné kurzy a školení, tak aby jsi byl plně připraven jako důstojník vzdušných sil AČR.


Kam dál po studiu?

Toto je jedna ze základních otázek... Určitě pro tebe najdeme uplatnění v oboru. Můžeš se podívat kde začínali kariéru naši  absolventi.
Ano správně, zejména u jednotek protivzdušné obrany AČR.
Máme i další aktivity.

Kromě studia řešíme i vědecké a výzkumné projekty, které se týkají bezpilotních prostředků, raketové techniky, modelování a simulací a podobně. Pořádáme i mezinárodní konference, účastníme se workshopů a seminářů. A to i naši studenti.

Za obsah stránky odpovídá Vadim Starý
​​​​​​
   
© 2021 Univerzita obrany | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Jsme na Facebooku
  • Instagram
  • Webová alba Picasa
  • Tweetujeme
  • Tweetujeme