Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

Fakulta vojenských technologií
Univerzita obrany v Brně

Semináře a konference

DOCENDO DISCIMUS

 

Katedra bojových a speciálních vozidel

Semináře a konference


International Conference on Military Technology - ICMT 2021

logo ICMT 2021.JPG

Katedra bojových a speciálních vozidel Fakulty vojenských technologií se podílí na přípravě a organizaci mezinárodní konference ICMT 2021. Fakulta vojenských technologií konferencí pořádá každé dva roky v rámci Mezinárodního veletrhu obranných a bezpečnostních technologií IDET v Brně. V rámci konference katedra garantuje sekci zaměřenou na problematiku bojových a speciálních vozidel. Podrobnější informace o konání konference lze nalézt zde.

*****
Seminář Odborné skupiny pro spolehlivost České společnosti pro jakost


Katedra bojových a speciálních vozidel Fakulty vojenských technologií ve spolupráci s Odbornou skupinou pro spolehlivost při České společnosti pro jakost pravidelně pořádají semináře zaměřené na různé aspekty zabezpečování spolehlivosti technických systémů. Poslední seminář se na Univerzitě obrany konal dne 11. června 2019 na téma:
 
Aplikované techniky spolehlivosti v automobilovém inženýrství
 
  Za Univerzitu obrany byl odborným garantem semináře prof. Ing. Zdeněk Vintr, CSc., dr.h.c. Sborník příspěvků prezentovaných na semináři je přístupný zde. Informace o všech seminářích pořádaných Odbornou skupinou pro spolehlivost naleznete na webu České společnosti pro jakost


*****
 
 
 

 

Za obsah stránky odpovídá Zdeněk Vintr
   
© 2019 Univerzita obrany v Brně | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Jsme na Facebooku
  • Instagram
  • Webová alba Picasa
  • Tweetujeme
  • Tweetujeme