Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

Fakulta vojenských technologií
Univerzita obrany v Brně

Úvodní stránka Fakulty vojenských technologií

Robotická zkušenost

12. 12. 2017

• Nedávno jsem byl spolu se svými spolužáky nadrotmistrem Bc. Jakubem Marešem, rotmistrem Bc. Václavem Bášou a rotným Petrem Horkým vybrán do kurzu s názvem „Robotics: practical views" na vojenské škole École spéciale militaire de Saint-Cyr poblíž města Rennes ve Francii.
Více...

Fakulta vojenských technologií na veletrhu vzdělávání „GAUDEAMUS 2017“

20. 11. 2017

• Ve dnech 31. října až 03. listopadu 2017 jsme se, jako studenti Fakulty vojenských technologií oboru Řízení letového provozu, zúčastnili vedle dalších našich kolegů studentů FVT, pracovníků studijní skupiny a akademických pracovníků fakulty, veletrhu Gaudeamus.
Více...

Spolupráce kateder FVT s ČVUT

26. 10. 2017

• Ve dnech 23. až 24. října 2017 se uskutečnilo na Katedře letectva a letecké techniky, za pomoci Katedry systémů PVO, měření fyziologických parametrů studentů UO v Brně během výcviku na simulačním prostředí letového provozu. V permanenci tak byly kabiny letadel, simulátor letových provozních služeb – řídící věž pro prostředí ŘLP a simulátor letištního technického zabezpečení pro přípravu leteckého pozemního personálu.
Více...

Měření Diagnostika Spolehlivost palubních soustav letadel 2017

20. 10. 2017

• Na Klubu Univerzity obrany se 18. a 19. října sešly na čtyři desítky odborníků nejen z oblasti leteckých elektrotechnických systémů na svou 17. mezinárodní vědeckou konferenci „Měření, Diagnostika, Spolehlivost palubních soustav letadel". Katedra leteckých elektrotechnických systémů Fakulty vojenských technologií každoročně úspěšně pořádá tuto konferenci s cílem poskytnutí nových odborných informací a výměny zkušeností v oblasti elektrotechnických, strojních, speciálních a zabezpečovacích systémů letecké techniky.
Více...

Tradiční konference 3D

18. 10. 2017

• Ve dnech 10. a 11. října se na Fakultě vojenských technologií konala tradiční konference 3D, která se podrobně zabývá aplikovaným výzkumem v oblasti opotřebení, spolehlivosti a diagnostiky strojních systémů s praktickým využitím v oblasti vojenské techniky. Konference, jejímž garantem byla Katedra bojových a speciální vozidel, se konala pod patronací děkana FVT plukovník prof. Ing. Martina Macka, CSc. Konferenci zahájil prorektor pro vědeckou činnost plukovník gšt. prof. Dr. Ing. Alexandr Štefek, který vzpomenul tradici konference 3D a popřál účastníkům úspěšné jednání.
Více...
   
© 2017 Univerzita obrany v Brně | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Tweetujeme
  • Jsme na Facebooku
  • Webová alba Picasa
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube