Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

Fakulta vojenských technologií
Univerzita obrany

Úvodní stránka Fakulty vojenských technologií

 

Konference MDS na Univerzitě obrany řeší problematiku letadlových systémů

10. 10. 2018

• Ve středu 10. října byl v Klubu Univerzity obrany zahájen již 18. ročník dvoudenní konference Měření, diagnostika, spolehlivost palubních systémů letadel. Letos se koná za účasti odborníků z Letecké fakulty Technické univerzity v Košicích a kolegů z ČVUT Praha. Úvodí vyzvanou přednášku provedl plukovník gšt. Vladan Ševčík z odboru dohledu nad vojenským letectvem Sekce dozoru a kontroly Ministerstva obrany.
Více...

Poslední zvonění pro nadstavbové studium na Katedře systémů PVO

13. 7. 2018

• Vše někdy začíná a někdy končí… Studenti nadstavbového magisterského studia naší katedry začali svou cestu za inženýrským diplomem před dvěma lety. Ti pak, kteří prošli úskalími zkoušek jak všeobecných předmětů, tak specializace, se ve dnech 10. a 11. července 2018 postavili před státní zkušební komise, aby obhajobou svých diplomových prací a zodpovězením zkušebních otázek dovršili své úsilí na cestě k vytouženému akademickému titulu. Nebyla to cesta vždy zcela jednoduchá a řada z těch, kteří studium zahájili se ke státním zkouškám nepropracovala.
Více...

Příslušníci Fakulty vojenských technologií na cvičení Tobruq Legacy 2018

19. 6. 2018

• Na mezinárodním cvičení protivzdušné obrany Tobruq Legacy 2018, které se letos konalo na území Maďarska a Slovenska ve dnech 3. až 15. června za účasti vojáků z devatenácti zemí, nechyběli ani příslušníci Katedry systémů protivzdušné obrany, Fakulty vojenských technologií Univerzity obrany, kteří zde byli součástí týmu hodnotitelů v rámci jednotek 25. protiletadlového raketového pluku ze Strakonic. Kromě příslušníků stálého stavu UO se cvičení zúčastnil i student pátého ročníku oboru Automatizované systémy velení a řízení rotmistr Bc. Lukáš Oblouk, pro kterého byla možnost zúčastnit se tohoto cvičení jedním z vrcholů studia.
Více...

Malé jubileum konference MITAV

19. 6. 2018

• Ve dnech 14. a 15. června proběhl na Klubu Univerzity obrany pátý ročník konference „Matematika, Informační Technologie a Aplikované Vědy" (MITAV 2018).
Více...

Vědecká konference studentů FVT

31. 5. 2018

• Vyvrcholením samostatné zájmové práce studentů v rámci Studentské tvůrčí činnosti na Fakultě vojenských technologií UO je každoroční soutěž v rámci vědecké konference studentů. Letošní, v pořadí již 15. Vědecká konference studentů FVT se konala ve dnech 22. a 23. května, vyhodnocení a předání diplomů pak proběhlo 28. května.
Více...
   
© 2018 Univerzita obrany | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Tweetujeme
  • Jsme na Facebooku
  • Webová alba Picasa
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube