Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

Fakulta vojenských technologií
Univerzita obrany

Úvodní stránka Fakulty vojenských technologií

Konference MITAV 2017 na Univerzitě obrany

20. 6. 2017

• Koncem minulého týdne proběhl na Klubu Univerzity obrany čtvrtý ročník konference „Matematika, Informační Technologie a Aplikované Vědy" - MITAV 2017. Dvoudenní konference byla zaměřena jak na nejnovější poznatky v matematice, informatice a dalších vědách, tak na problematiku výuky těchto oborů na všech typech a stupních škol, a to včetně e-learningu a dalších aplikací informačních technologií ve vzdělávacím procesu.
Více...

Ostré bojové střelby protiletadlového raketového systému KUB hodnocené i studentem UO

12. 6. 2017

• Na přelomu května a června se na polské bojové střelnici Ustka na břehu Baltského moře konaly ostré bojové střelby protiletadlového raketového systému 2K12 KUB ve výzbroji 25. protiletadlového raketového pluku Strakonice, čímž vyvrcholilo výcvikové úsilí trvající celkem tři roky. Na střelnici v polské Ustce bylo v rámci taktického cvičení BALT 2017 dislokováno úkolové uskupení čítající celkem 98 vojáků, mezi nimiž nechyběli příslušníci Fakulty vojenských technologií Univerzity obrany, kteří zde byli součástí týmu rozhodčích, dohlížejících na regulérnost a bezpečnost střeleb samotných.
Více...

Konference „Distanční vzdělávání, simulace a komunikace 2017“

9. 6. 2017

• Jednou z konferencí odborného doprovodného programu CATE veletrhu IDET 2017 byla mezinárodní konference „Distance Learning, Simulation and Communication" (DLSC 2017). Přípravu a průběh konference zajišťovali akademičtí pracovníci Katedry komunikačních a informačních systémů Fakulty vojenských technologií Univerzity obrany.
Více...

Návštěva na Poľskej leteckej akadémii

7. 6. 2017

• Polish Air Force Academy (PAFA) známa ako „School of the Eaglets" je jednou z popredných akadémií zameraných na výcvik armádnych a civilných pilotov. Nachádza sa v poľskom mestečku Deblin neďaleko Varšavy.
Více...

14. vědecká konference studentů Fakulty vojenských technologií UO

7. 6. 2017

• Letošní, v pořadí již 14. vědecká konference studentů Fakulty vojenských technologií se konala ve dnech 23. května (sekce Vojenská chemie v posádce Vyškov) a 25. května (ostatní sekce v posádce Brno) s vyhodnocením a předáním diplomů 29. května 2017. Tato každoroční akce, při které studenti formou soutěže prezentují a porovnávají výsledky své několikaměsíční práce, je vyvrcholením studentské tvůrčí činnosti.
Více...
   
© 2013 Univerzita obrany | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Tweetujeme
  • Jsme na Facebooku
  • Webová alba Picasa
  • Videokanál Univerzity obrany na Youtube