Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

Fakulta vojenského leadershipu
Univerzita obrany

Specializace Vojenská doprava

DOCENDO DISCIMUS

 

Specializace Vojenská doprava

​Co se naučíte?

Už Albert Einstein říkal: „Nothing happens until something moves" a analogicky, bez vojenské dopravy se v Armádě České republiky, ani v rámci NATO, skutečně nic nepohne a nemůže komplexně fungovat. Jako budoucí expert na vojenskou dopravu se seznámíš s vojenskými i civilními dopravními prostředky pro pozemní, vzdušnou i námořní přepravu. Naučíš se plánovat, organizovat, optimalizovat a zajišťovat přepravu vojenského materiálu a vojáků, včetně používání specializovaných informačních systémů. Budeš pracovat na zajištění vojenských přesunů a přeprav nejen na území ČR, ale i v zahraničí. Naučíš se spolupracovat s kolegy v zahraničních armádách, budeš připraven na působení v orgánech vojenské dopravy v rámci AČR, ale i v NATO.


Uplatnění absolventů

Po ukončení studia budeš pracovat jako specialista na dopravu na vojenských útvarech/zařízeních v posádkách AČR na celém území naší republiky. Další možností je působení na Regionálním středisku vojenské dopravy v Olomouci, Hradci Králové nebo do budoucna v Plzni, případně přímo na Agentuře logistiky ve Staré Boleslavi, např. na Odboru vojenské dopravy.


Studium z pohledu studenta

Připravujeme.


Chcete vidět fotky?A co videa?Co o nás píšou?

Připravujeme.


Chcete se dovědět víc?

Pokud se chcete dozvědět více o této specializaci, podívejte se na stránky Katedry logistiky. Případně můžete oslovit konzultanta pro tuto specializaci: 

Ing. Petr Němec, Ph.D.

tel.: 973 445 251

E-mail: petr.nemec@unob.cz

 

Pokud se chcete zeptat na obecné informace o přijímacím řízení nebo máte dotazy k e-přihlášce, termínům atp. ozvěte se nám prostřednictvím jdunaunob@unob.cz.


   
© 2021 Univerzita obrany | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Jsme na Facebooku
  • Instagram
  • Webová alba Picasa
  • Tweetujeme
  • Tweetujeme