Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

Centrum tělesné výchovy a sportu
Univerzita obrany

Kde nás najdete

DOCENDO DISCIMUS

 

Centrum tělesné výchovy a sportu

Kde nás najdete

Centrum tělesné výchovy a sportu sídlí v Králově Poli v kasárnách J. Babáka.Hlavní vjezd  do objektu kasáren je z ulice  J.Babáka  č. 2.

 

 

                                                                            orientační mapka 

Doprava od hlavního nádraží ČD
Z hlavního nádraží tramvají městské hromadné dopravy číslo 1, směr Řečkovice. Vystoupíte na zastávce Jungmanova (cca 12 minut jízdy). Poté půjdete po  ulici Dobrovského nahoru asi  500m  zahnete doleva a po cca 150m je  vchod a vjezd.

Doprava od Centrálního autobusového nádraží „Zvonařka“
Tramvají městské hromadné dopravy číslo 12 (směr Technické muzeum) nebo číslo 13 (směr Červinkova). Vystoupíte na zastávce Tererova (cca 15 minut jízdy). Poté se vrátíte asi 30 m zpět a dojdete k hlavní bráně kasáren.

Doprava od autobusového nádraží „Grand“
Konečné stanice některých expresních autobusových linek jsou na autobusovém nádraží naproti hotelu Grand (vedle hlavního nádraží ČD). Stačí jen přejít na zastávky tramvajových linek u hlavního nádraží a jet tramvají městské hromadné dopravy číslo 1, směr Řečkovice. Vystoupíte na zastávce Jungmanova (cca 12 minut jízdy). Poté půjdete po  ulici Dobrovského nahoru asi  500m zahnete doleva a cca po 150 m je vchod a vjezd.

Motorizovaní návštěvníci
Pokud přijedete autem, můžete parkovat přímo vedle kasáren Jana Babáka.

Jízdné v městské hromadné dopravě
Před nástupem do vozu je nutné si zakoupit jízdenku MHD  (v novinových stáncích nebo prodejních automatech na zastávce), nebo prostřednictvím chytrých telefonů nebo SMS zprávy a po nástupu do vozu ji neprodleně označit ve značkovači.

Za obsah stránky odpovídá Tomáš Leuchter

Aktuality

   
© 2021 Univerzita obrany | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Jsme na Facebooku
  • Instagram
  • Webová alba Picasa
  • Tweetujeme
  • Tweetujeme