Přeskočit příkazy pásu karet
Přejít k hlavnímu obsahu

Centrum jazykového vzdělávání
Univerzita obrany

Angličtina na internetu - testy

DOCENDO DISCIMUS

 

Centrum jazykového vzdělávání

Angličtina na internetu - testy

http://www.aktivnistudium.cz/eng_test.php

Zde naleznete on-line rozřazovací testy z anglického jazyka. Toto testování vám pomůže zhodnotit vaši jazykovou úroveň. Testy obsahují okruhy otázek z učebnice Headway pre-intermediate, příklady zkoušek na vysoké školy, TOEFL, First Certificate a otázky z přehledu gramatiky a frázových sloves. Sami si zde můžete zadat počet otázek a časový limit.
 

http://www.english-test.net/

Tato stránka je nejen velmi užitečným zdrojem různých interaktivních testů z gramatiky a slovní zásoby, kde naleznete i různé povídky, články a rozhovory, ale můžete se zdokonalit i v obchodní angličtině. Prostřednictvím fór můžete komunikovat s lidmi, kteří angličtinu studují nebo učí.
 

http://www.testomanie.cz/anglictina/

Na stránkách agentury Pavlátova studies naleznete velkou nabídku testů z anglického jazyka, které jsou doplněny kvizy, křížovkami a doplňovačkami. Taky zde naleznete tzv. mluvící test, kterým si můžete otestovat své poslechové dovednosti. 
 

http://www.testwise.com/review.html

Pomocí vyřazených testů TOEFL si můžete vyzkoušet své dovednosti z poslechu, čtení a gramatiky.
 

http://www.usingenglish.com/test/

Po zaregistrování, které je zdarma si na těchto stránkách můžete otestovat své jazykové dovednosti, které jsou rozděleny podle jazykových úrovní začátečníci, mírně pokročilí a pokročilí.
 

http://www.world-english.org/

Tyto stránky vám poskytnou jeden z nejlepších zdrojů pro zdokonalování se v anglickém jazyce. Kromě různorodých aktivit na procvičování gramatiky zde naleznete i testy, na kterých si ověříte získané vědomosti.
 

http://www.world-english.org/tests.htm

Zde si otestujete své znalosti anglické gramatiky a slovní zásoby. Testy jsou rozděleny do jednotlivých jazykových úrovní a postupně zde přibývají stále nové testy.
 

http://4tests.com

Najeďte na záložku „TOEFL“  a zkuste si zdarma zkoušku TOEFL.


Za obsah stránky odpovídá Miroslav Hajas


   
© 2021 Univerzita obrany | Kounicova 65, 662 10 Brno, Czech Republic
  • Jsme na Facebooku
  • Instagram
  • Webová alba Picasa
  • Tweetujeme
  • Tweetujeme