Přeskočit navigační odkazyUniverzita obrany» Informace pro veřejnost a média» Fakulta ekonomiky a managementu má dvacet osm zahraničních studentů

Fakulta ekonomiky a managementu má dvacet osm zahraničních studentů

Přečteno: 1062

V pondělí 20. února 2012 Fakulta ekonomiky a managementu Univerzity obrany uvítala skupinu zahraničních studentů, kteří zde stráví letní semestr v rámci programu ERASMUS. Ve skupině jsou studenti z Bulharska, Polska, Slovenska a Turecka. Počátkem března je doplní ještě skupina šesti studentů z Rumunska a dvou ze Švédska. Celkem tak bude v letním semestru na Fakultě ekonomiky a managementu studovat dvacet osm zahraničních studentů.

Studenti si vybírali ze třech studijních modulů – vojenský management, ekonomika obrany státu a ekonomika a management. Dva studenti z Rumunska a oba Švédové budou na Univerzitě obrany zpracovávat své bakalářské práce.

První den svého pobytu absolvovali studenti uvítací setkání s proděkanem pro vnější vztahy a rozvoj Fakulty ekonomiky a managementu podplukovníkem Ing. Jaroslavem Kozůbkem, Ph.D., následovalo školení o bezpečnosti práce a požární prevenci a vyřízení nezbytných formalit umožňujících studium a pohyb po objektech Univerzity obrany. V úterý se studenti seznámí se svými učiteli a prohlédnou si brněnskou část Univerzity obrany. Od středy začínají se svým studiem.

 

 

 

Autor: Hana Vlachová, foto: Zdeňka Dubová​

Zprávy